Dekoratív üvegezett képkeret gobelinnel, belső méret: 50,5x40 cm. Hátoldalán Miklós György, Bp., Nagyfuvaros u. képkeretező régi címkéjével. Éleinél és sarkaiban kissé sérült.
DEKORATÍV NAGY MÉRETŰ RÉGI KÉPKERET - Vatera.hu
Kortárs jótékonysági aukció az Új Művészet javára - ÚjMűvészet
Ismeretlen iparművész - Antik keret - Velence, XVIII. század | 22. Aukció aukció / 77 tétel
Ismeretlen iparművész - Antik keret - Franciaország, XVIII. század | 22. Aukció aukció / 78 tétel
Képkeret, 2 db | 77. árverés, festmény, grafika, műtárgy | Műgyűjtők Háza | 2015. 05. 16. szombat 11:00 | axioart.com
Calaméo - Nagyházi Galéria - 256. online aukció
0E311 Vágható nyers fa képkeret - Képkeretek, képtartók | TeszVesz
Falra fel! - Több mint 200 tétellel jön a II. nagy plakát aukció - Igényesférfi.hu
Aukcio.ro :: Aukció részletei
Képkeret, stilizált növényi dekorral, 1900 körül - Virág Judit Galéria
MASSZÍV ELEGÁNS RÉGI FA KÉPKERET - Képkeret | Galéria Savaria online piactér - Vásároljon vagy hirdessen megbízható, színvonalas felületen!
Aukció (Derkovits Gyula) vászonkép | Képáruház
Régi, sérült fa képkeret, belső méret: 51x71,2 cm
Régi vágott képkeret, belső méret 42x56 cm - Vatera.hu
Nagyházi Galéria és Aukciósház
Képkeret | 7. Ezüstaukció | BÁV ART Aukciósház és Galéria | 2013. 12. 11. szerda 17:00 | axioart.com
Kertész Imre: Sorstalanság (többszörösen aláírt kis példányszámú ritkaság, DVD és filmes kellék melléklettel keretben)
Licit.hu 1.5" Digitális fotó képkeret kulcstartó fényképkeret számla+garancia! Az ingyenes aukciós piactér - licit, aukció, árverés, eladás, eladó, vásárlás, adás, vétel, ad, vesz, apróhirdetés, bazár, új, használt, kínál, keres
Képkeret blondel és egyéb - Vatera.hu
Ezek voltak a hazai aukciós csúcsárak 2022-ben – I. rész - artportal.hu
Taken by JLili
Boda Gallery of Art Neogrády László (1896-1962): Erdei patak aukciós